| Forums | Reply | Search | Statistics |
C64POWER.COM  C64Power
Offtopic www.c64power.com Forum / Offtopic /

Monitor swieci na zielono

Neo201
Forums Member
#1 | Posted: 15 Apr 2008 23:26
Dostałem stary monitor do C64 i po podłaczeniu wyswietla wszystko na zielono.
Czy mozna to jakos naprawic?

#2 | Posted: 16 Apr 2008 08:17
a co to za monitor neptun 156 ?

mccnex:Zaznaczę jeszcze, że z zasady nie jestem frajerem z gatunku takich, ze "skoro ktoś mnie bezpośrednio nie wydymał, to robienie z nim interesów mi nie przeszkadza", co niektórym pajacom w tym skur*iałym do cna społeczeństwie wydaje sie byc obojetne.
Skull
Forums Member
#3 | Posted: 16 Apr 2008 09:22
może rzeczywiście masz monochromatyczny.
Chociaż w kolorowym 1802 jest taka opcja - zdaje się, że się klika w panelu przednim odpowiednim przełącznikiem.
p.a.
Forums Member
#4 | Posted: 16 Apr 2008 12:23
W dawnych czasach gry z C-64 miałem albo na czarno-białym TV albo na takim właśnie monitorze, zielono-czarnym. W sumie dziwny pomysł...
Kekesuw
Forums Member
#5 | Posted: 16 Apr 2008 16:55
Moze byc tego inna przyczyna. Jesli jest to monitor kolorowy to posiada on trzy wzmaciacze wizji: Czerwony,Niebieski i Zielony. Moglo sie zdarzyc tak ze zostaly uszkodzone wzamcniacze odpowiadajace za kolor niebieski i czerwony. Dlatego bedzie tylko wyswietlany kolor zielony i jego odcienie.

#6 | Posted: 16 Apr 2008 18:43
Napisz jaki to monitor, niektóre miały przełącznik do trybu monochromatycznego (bursztynowy, zielony, amber).

[]
Kisiel
Forums Member
#7 | Posted: 16 Apr 2008 20:30
amber=bursztyn
pozatym niezłe piwko.

mccnex:Zaznaczę jeszcze, że z zasady nie jestem frajerem z gatunku takich, ze "skoro ktoś mnie bezpośrednio nie wydymał, to robienie z nim interesów mi nie przeszkadza", co niektórym pajacom w tym skur*iałym do cna społeczeństwie wydaje sie byc obojetne.
Neo201
Forums Member
#8 | Posted: 17 Apr 2008 15:03
Jest to monitor Philips BM7502/OOG
Dogrzebałem sie w necie do jego dokumentacji i jest monochramtyczny do tego zamiast na czarno-biało swieci na zielono-czarno.
Wielkie sorki za ten topic mogłem w sumie odrazu szukac,ale nigdy nie spotkałem sie z takim dziwnym pomysłem.

#9 | Posted: 17 Apr 2008 19:32
znaczy że mleko na wąsach.. wybaczamy ;)

Guest
#10 | Posted: 18 Apr 2008 20:06
Potwierdzam, mam identyczny monitor i też świeci na zielono
Offtopic www.c64power.com Forum / Offtopic / Monitor swieci na zielono Top
Your Reply Click this icon to move up to the quoted message

To prove that you are a human rather than spambot, please answer the following question:
How much is nine divided by three?
AUTOMATYCZNA REJESTRACJA UZYTKOWNIKOW JEST AKTUALNIE NIEAKTYWNA, JESLI CHCESZ KONTO, NAPISZ MAILA: raf(maupa)c64power.com

» Username  » Password 
Only registered users are allowed to post here. Please enter your login/password details upon posting a message, or sign up first.

Online now: Guests - 1
Members - 0
Most users ever online: 503 [20 Jun 2013 13:32]
Guests - 502 / Members - 1
  www.c64power.com  Forum Powered by Open Source Forum Script miniBB ®